Aktuality

Informace k začátku školního roku

Vážení rodiče,

prázdniny se blíží ke konci, a tak vám posíláme pár informací k začátku školního roku.
Úvodní schůzka se všemi rodiči proběhne ve čtvrtek 9. září 2021 v 16:30, přijďte prosím bez dětí, vaše účast je důležitá.
Novým rodičům paní vedoucí kuchyně nachystá přihlašovací údaje do aplikace Strava.cz, které dostanete po nástupu do MŠ, do té doby vám bude stravu sama přihlašovat / odhlašovat.
Prosíme všechny rodiče, aby odhlašovali a přihlašovali své děti v obou aplikacích (Strava.cz a Twigsee) a při chození dítěte po obědě odhlašovali v aplikaci Twigsee odpoledne (lze odhlásit hromadně). Vše potřebné vám bude vysvětleno na schůzce rodičů nebo se můžete zeptat ve třídě.
Nové děti si donesou 2 podepsané plastové hrníčky na pití (do třídy a na pobyt venku) a stávající děti si přinesou ještě jeden hrníček (na pobyt venku).
Předškolní děti si donesou pevný kelímek a tlusté trojhranné pastelky, které budou používat pouze oni na pracovní listy a na konci školního roku si je zase odnesou.
Opět nabízíme kroužek plavání (říjen – leden) – 15 lekcí – 2625 Kč, pokud bude méně než 18 dětí je cena vyšší. Plavání bude probíhat čtvrtky dopoledne. Zájemci se zapíší v šatnách po schůzce rodičů.
Užijte si se svými dětmi poslední dny prázdnin a budeme se na vás těšit v novém školním roce-
Kolektiv mateřské školy